08.03.2018 14:30
Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli'den Vodafone Park'a ziyaret

Çukur dizisinde Yamaç karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli, Beşiktaş'ın Vodafone Park stadını ziyaret etti.

Beşiktaş'ın kulüp televizyonunda bir programa katılan Aras Bulut İynemli, Vodafone Park'ta müzeyi gezdi ve daha sonra antrenmanı izledi.
 Çukur'da Yamaç karakterini 27 yaşındaki İynemli, Beşiktaş JK Müzesi'ni gezen İynemli, müzede yer alanlar hakkında müzenin danışmanı Zülal Gök'ten bilgiler aldı.
 Müze ziyaretinin ardından Vodafone Park’ta tur atan İynemli, futbol takımının soyunma odası ile basın toplantı odasını da gezdi.İynemli daha sonra futbol takımının gerçekleştirdiği çalışmanın ardından Gökhan Gönül ve Tolgay Arslan ile bir süre sohbet etti.İşte İynemli'nin yansıyan diğer kareleri...

Şaşırtan 'Çukur' tespiti: Cümleten geçmiş olsun! Şaşırtan 'Çukur' tespiti: Cümleten geçmiş olsun! Show TV'de yayınlanan 'Çukur' dizisinin önemli karakterleri 'Vartolu Sadettin', 'Yamaç', 'Baykal Bey' ve 'Selim' hakkında bir psikiyatr ilginç saptamalarda bulundu.

Yamaç, Silahla ev basmaya kalktı! | Çukur 20. bölüm fragmanı Yayınlandı Mı? | Çukur 20. Bölüm ilk sahne izle Yamaç, Silahla ev basmaya kalktı! | Çukur 20. bölüm fragmanı Yayınlandı Mı? | Çukur 20. Bölüm ilk sahne izle Çukur 20. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Çukur 19. bölüm nefes kesen bir bölümün ardından izleyiciler Çukur 20. Bölüm fragmanını beklemeye başladı. İdris Koçovalı, Vartolu Sadettin'in ölmediğini öğrenir ve tutulduğu yeri de bulup Vartolu, yani Salih'le yüz yüze gelir. İşte Çukur, 20. yeni bölüm fragmanı gelişmeleri...

Çukur'un oyuncusu Harun Kandemir hayatını kaybetti! Harun Kandemir kimdir? Çukur'un oyuncusu Harun Kandemir hayatını kaybetti! Harun Kandemir kimdir? Pek çok dizide yan rol görevi üstlenen ve en son Show TV ekranlarında her pazartesi akşamı yayınlanan Çukur dizisinde rol alan Harun Kandemir'den acı haber geldi. Uzun boyuyla tüm dikkatleri üzerinde toplayan genç oyuncunun hayata veda ettiği bilgisine ulaşıldı. Peki, 35 yaşındayken ani bir ölümle yaşamını kaybeden isim Harun Kandemir kimdir?

Çukur'da görülmemiş hata! Sosyal medyanın diline düştü Çukur'da görülmemiş hata! Sosyal medyanın diline düştü Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Selim sırtından vuruluyor, ancak göğsünden ameliyat ediliyor. Hatayı fark eden izleyeciler sosyal medyada yorum yağdırdı.

 

 

YORUMLAR