12.10.2018 08:52
SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Bilet Sorgulama MPİ 11 Ekim 2018 | Süper Loto 11 Ekim sonuçları

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Bilet sorgulama 11 Ekim süper loto çekiliş sonuçları bilet sorgulama, Süper loto kazanan numaralar 11 Ekim,süper loto'da kazanan numaralar hangisi, İşte 11 Ekim 2018 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Sorgulama 11 Ekim 2018... Her hafta perşembe günleri çekilen Milli Piyango İdaresi'nin gerçekleştirdiği Süper Loto çekilişinde 11 Ekim 2018 çekilişini kazanan şanslı numaralar hangisi oldu ?  Süper Loto'da 11 Ekim çekiliş sonuçları bu hafta hangi şanslı numaralara çıktı, Süper Loto 11 Ekim çekiliş sonuçları, Süper Loto bu akşam çıkan numaralar hangisi, Süper Loto devretti mi, Süper Loto sonuç, hangi numaralara çıktı?'' gibi soruların tüm cevaplarını bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte Süper Loto 11 Ekim çekiliş sonuçları 

11 EKİM 2018 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMASI YAPABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto 11 Ekim 2018 Milli Piyango çekiliş sonuçları bu akşam açıklanıyor, Bu hafta 572. kez çekilecek olan Süper Loto'da kazandıran numaralar belli olacak. 11 Ekim 2018 Süper sonuçlarını açıklandığı andan itibaren bu sayfadan öğrenebilirsiniz. 

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANIYOR?

Süper Loto çekilişi, her hafta Perşembe akşamı düzenli olarak Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Ankara Balgat binası çekiliş salonunda, çekiliş heyeti ve noter huzurunda gerçekleştirilmektedir. Çekiliş saat 21:15'te başlamakta ve en geç 21:45'te sona ermektedir.

SÜPER LOTO SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Süper Loto'da 10 haftadır devreden büyük ikramiye için şansını denemek isteyen milyonlarca vatandaş, Süper Loto kuponunu yatırdı ve sonuçları beklemeye başladı. Süper Loto sonuçları, en geç saat 21:45'te ilk ve resmi olarak Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) internet sitesi üzerinden erişime açılmaktadır.

Sonuçların açıklandığı sayfada kazanan numaralar, ikramiye bilgileri, büyük ikramiye kazanan il/ilçe bilgisi ve çekilişin videosu yer almaktadır. Aynı zamanda Süper Loto çekilişini canlı izlemek isteyen vatandaşlar da saat 21:15'te Milli Piyango İdaresi'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilir.

SÜPER LOTO NEDİR?

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe günleri çekilişi yapılan bir şans oyunudur.

SÜPER LOTO NE ZAMAN ÇEKİLİR?

25 Ekim 2007 tarihinden beri şans oyunu her haftanın Perşembe günü yapılmaktadır.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Aynı kolonda 1'den 54'e kadar olan rakamların arasından altı rakam seçilerek oynanır. Süper Loto'dan ikramiye kazanabilmek için aynı kolon içerisinden en az üç rakamın çekiliş sonuçları ile uyuşması gerekir. Altı rakam çekiliş sonuçları ile uyuştuğu durumda büyük ikramiye kazanılır. Büyük ikramiye bilen olmadığı durumda bir sonraki haftaya devir eder.

EN ÇOK ÇIKAN İKİLİ GRUPLAR

Süper Loto çekilişinde bugüne kadara en çok çıkan ikili grupların başında 35-45 ve 9-35 ikilisi geliyor. Bu iki grup toplam 13'er kez çekildi. Daha sonra ise Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre en çok çıkan ikili gruplar 12'şer kez ile 19-25, 20-49, 26-50, 15-37 ve 31-35 oldu. Su ana kadar hiçbir 4'lü grup üç kez bir arada çıkmadı.

 

 

 

İçli köfte tarifini sizler için hazırladık. İşte detaylar Detay

YORUMLAR