19.06.2017 09:34
Huber'de medya gecesi! İşte o iftarın perde arkası

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önceki akşam Huber Köşkü’nde medya camiasına iftar verdi.

Patronlar, gazeteciler ve köşe yazarları etkinliğe yoğun katılım gösterdi. Programa; İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mücahid Ören, İhlas Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Yayın Yönetmenimiz İsmail Kapan, Yayın Koordinatörümüz Yücel Koç, İhlas Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Hamit Arvas, TGRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Ercan Seki, İhlas Haber Ajansı ve TGRT Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar ile İhlas Medya Ankara Grup Başkanı Nuri Elibol da katıldı.

Cumhurbaşkanı, medya patronlarıyla aynı masada oturdu. Köşkte 21 ayrı masa kuruldu. Masalar genel yayın yönetmenleri, yazarlar, Ankara temsilcileri şeklinde gruplandırıldı. 

Yemekte renkli anlar yaşandı. Cumhurbaşkanı iftara biraz geç geldiği için tiryaki olanlar, Erdoğan’a “yakalanmadan” sigaralarını rahatlıkla içti. Yemek devam ederken, dışarıda müthiş bir yağmur başladı. Salonun 15 metre kadar yakınında küçük bir mescit oluşturuldu. Namaz kılmak isteyenler, bu kısa mesafede bile ıslanmaktan kurtulamadı. Yemekte Doğan Grubu’ndan 14 gazeteci yer aldı. A Haber ekibi tam kadro katıldı. Masada ayrılan Bekir Hazar ve Ahmet Kekeç’in yerleri, katılamadıkları için boş kaldı. “Karar” ekibinden Mustafa Karaalioğlu ile İbrahim Kiras da yemekte dikkat çeken isimler arasında yer aldı. FOX Grubu, Sözcü ve Cumhuriyet dışında bütün medya grupları iftara davet edildi.

YORUMLAR