15.02.2018 20:30
Damla Can Kimdir, Kaç yaşında? Survivor Damla kimdir?

Survivor 2018 All Star yarışmasında Damla Can da yer alacak ve All Starlar (Ünlüler) takımında yarışacak. Damla Can hakkında bilgi edinmek isteyen izleyiciler de Damla Can için internet üzerinde araştırma yapmaya başladı. Peki Damla Can kimdir, kaç yaşında? Survivor Ünlüler Damla kimdir?

Survivor Damla Can kimdir? sorusu, Damla Can'ın Survivor yarışmacıları arasında yer almasıyla birlikte izleyiciler tarafından sorulmaya başlandı. Damla Can hakkında bilgi edinmek isteyen izleyiciler, Damla Can için internette araştırmasını sürdürüyor. Peki Damla Can kimdir, kaç yaşında? Survivor Ünlüler Damla kimdir?

DAMLA CAN KİMDİR?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır.Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor.27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele decek. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.

YORUMLAR