20.06.2017 15:42
Söz dizisi 12. Bölüm Sezon Finali İZLE! Nefes kesen sezon finali nefesleri kesti

Reytingleri alt üst eden dizi Söz'ün sezon finali dün akşam yayınlandı Ekranlara geldiği günden bu yana nefesleri kesen dizi Söz sezon finali bölümüyle ekranlara geldi. Peki söz dizisinde dün akşam neler yaşandı? İşte tüm merak ettikleriniz haberimizde.

Söz dizisi dün akşam nefesleri yine kesti.Söz 12. son bölümde "Bize bir şans ver" diyerek Yavuz'a sarılan Bahar, Sarı komutandan olumlu bir yanıt alırken sevilen dizinin saldırı sahnesinin ardından gergin dakikalar yaşandı. Roketli saldırıda Çolak'ın yanı sıra timdeki tüm askerlerin öldürülmesi talimatını veren terör örgütünün sözde sorumluları kaçırdığı kızı kullanarak saldırıyı gerçekleştirmesi için diğerlerini kullandı. Söz'ün 19 Haziran'daki yeni bölümünde Yavuz'un mezarının gösterilmesi ise kafalarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

Söz dizisi sezon finali Çolak ve Yavuz'un birlikte hareket halinde olduğu araca roketatarlı saldırı düzenlenmesinin ardından gelecek sezonda Sarı komutanın hayatta olup olmayacağını merak konusu yaptı. Öte yandan Eylem'in gerçek kimliğinin açığa çıkmasıyla birlikte timdeki diğer askerler "Yengeye bak ajan çıktı" ifadelerini kullandı. İşte, Söz son bölümde yaşananlar ve Eylem'in girdiği çatışmadan ilk görüntüler..

SÖZ SEZON FİNALİ İZLE

Bir süre önce yayın hayatına başlayan fenomen dizide önemli olaylar yaşanmaya devam ediyor. Eylem’in gerçek kimliğinin açığa çıkacağı dizide diğer askerler operasyon esnasında “Vay be yengeye bak ajan çıktı” ifadelerini kullanacak. Çolak’ın peşine düşerek sınır bölgesine kadar giden Yavuz ve timindeki askerler ise onu almadan geri dönmeyeceklerini belirtecekler. Öte yandan Çolak’ın ele geçirilmesiyle birlikte üzücü gelişmeler yaşanırken dizinin takipçilerini korkutan mezarlık sahnesi Yavuz ile ilgili sonucu merak konusu yapacak. Çolak’ın depoda kıstırılmasının ardından onunla ilgili kararı veren teröristlerin sözde liderleri roketli saldırının düzenlenmesi talimatını verirken ölümle burun buruna gelen Yavuz ile Çolak, araçta sıra dışı bir sohbet gerçekleştirecek.


Sezon finali fragmanı ile Yavuz'un Çolak'ı birliğe teslim etmeye götürdüğü esnada roketli saldırıya maruz kalacağını gösterdi. Öte yandan terör örgütü üyeleri Yavuz'un peşine taktığı kişiye hiçkimseye acımaması talimatını verirken Eylem'in gerçek kimliğinin açığa çıkmasıyla birlikte dengeler de değişecek.

SÖZ DİZİSİ SEZON FİNALİ FRAGMANI İZLE

SÖZ'DE ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

“Ölüm bize bayram olur” diyen Yavuz, dünyaya rezil olmak istemediğini söyleyerek “Komutanım ne olur vurun” diye ısrar edecek. Okulun basılmasının talimatını veren Çolak ise çocuk, öğretmen kim olursa olsun öldürülmesini isteyecek. Askerler ise okula saldırı hazırlığında olan teröristlere engel olmaya çalışacak.

Askerler bölgeden ayrılmadan olay yerine gelen terörist üzerindeki bombayı infilak ettirmeye çalışırken Kurtdereli kendi canını hiçe sayarak teröristin üzerine atlayacak. Bombanın patlamasıyla birlikte şehit olan Kurtdereli sivilleri ve askerleri kurtarırken timdeki diğer arkadaşlarını gözyaşları içerisinde bırakacak. Öte yandan farklı bir operasyon esnasında askerlerin yanında olan Eylem de teröristlerin açtığı ateş sonucu ağır yaralanacak.

YORUMLAR