09.11.2018 08:26
SÖZ 58. BÖLÜM STAR TV CANLI İZLE! Söz Yeni Bölümde Neler Yaşandı? Söz 59 yeni bölüm fragmanı çıktı mı TIKLA İZLE

Söz 58. Bölüm STAR TV canlı izle! Söz Yeni Bölümde Neler Yaşanacak? söz 59 Bölüm fragmanı yayınlandı mı? sevilen diziyle ilgili tüm detaylar haberimizde.Söz 58. yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Yeni bölüm öncesi yayınlanan son fragmanda Yavuz, Tim'i içinde bulunduğu zor durumdan kurtarabilmek için Kopuk ile birlikte tehlikeli bir plan yapar. Yavuz ve Kopuk'un yaptığı plan başarıyla sonuçlansada, ikinci bir tehlike kendilerini beklemektedir. İşte nefes kesen Söz 58. bölüm 2. fragmanı...

Söz 58. Bölüm izle! Söz Yeni Bölümde Neler Yaşanacak? söz 59 Bölüm fragmanı yayınlandı mı? sevilen diziyle ilgili tüm detaylar haberimizde.Söz 58. yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Yeni bölüm öncesi yayınlanan son fragmanda Yavuz, Tim'i içinde bulunduğu zor durumdan kurtarabilmek için Kopuk ile birlikte tehlikeli bir plan yapar. Yavuz ve Kopuk'un yaptığı plan başarıyla sonuçlansada, ikinci bir tehlike kendilerini beklemektedir. İşte nefes kesen Söz 58. bölüm 2. fragmanı...

Her bölümü merakla takip edilen dizi Söz 58. bölüm ön izleme ile ekranlara geldi. Söz yeni bölümde Ateş, büyük bir adım atıyor. Bütün cesaretini toplayarak çiçeğinin şekerini alan Ateş, Erdem komutanından kızını istiyor. Nazlı'ya kavuşacağını düşünen Ateş, komutanından okkalı bir tokat yiyor. İşte, Söz 58. yeni bölüm ön izleme...

SÖZ 58. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Söz 58. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi Yeni yayınlanan fragmana; Belki ben ölücem, ama söz veriyorum.O haini bu ülkeye zarar vermeden geberticem! sözleri damga vurdu. Dragan hain planlarına bir yenisini daha eklerken, Tim ise yine ölümle burun buruna... İşte merakla beklenen Söz 58. bölüm fragmanı...

STAR TV CANLI İZLE

Söz dün yayınlanan son bölümün ardından, 58. bölüm ön izleme ile ekranlara geldi. Peki; nefes kesen Söz, son bölümde neler yaşandı? Yavuz'un kanına zehir karıştıran Dragan Yavuz'a, acı çekerek yavaş yavaş öleceğini söyler. Son bölümün hemen ardından yayınlanan ön izlemede, Kopuk'un yemin sözleri, izleyenleri duygulandırır. 

Söz 57. son bölümde yaşananlar

Bombalı saldırının ardından Tim, saldırıda yaralananların tedavi edildiği hastanede, güvenliği sağlamak için görevlendirilir. Bir taraftan da saldırının failleri araştırılmaktadır. Eylem, saldırıyı düzenleyen teröristlerin adım adım takibini yaptığında şok edici bir gerçekle yüzleşecektir: Bir bombalı eylemci daha vardır ve şu an şehirde bilinmeyen bir noktadadır.

Bakan yaralıları ziyaret için hastaneye gelecektir. Tim de güvenliği sağlamak için hastanede bulunurken, izini kaybettirmeyi başaran canlı bomba eylemcisinin burunlarının dibinde olduğundan haberleri yoktur. Başsavcı’ya bilgi vermek için aynı hastaneye gelen Derya canlı bomba eylemcisi ile burun buruna gelir. Derya, hem hastanedeki yaralıların hem devlet yetkililerinin hem de Tim’in hayatını kurtarmak için kendi hayatını feda etmekten çekinmeyecektir.

Yavuz ise canlı bomba eylemlerini organize eden, ülkeye kaçak giriş yaban yabancı bir istihbarat görevlisinin peşine düşer. Yavuz'un takip ettiğini anlayan istihbarat görevlisi yardım çağırır. Şimdi Yavuz'un işi daha da zordur. Ülkeden çıkmadan yakalamak için çok kısa bir zamanı vardır. 

Yavuz’un yakaladığı yabancı istihbarat görevlisinin sorgusunda örgüt ve Nisan arasındaki önemli bir silah alışverişinin bilgilerine ulaşan Tim operasyon için harekete geçer. Bu zorlu operasyon için Karabatak, Eylem ve Keşanlı gizli görev için kılık değiştirmek zorunda kalır.

Son bölümde onlarca teröristin arasından kurtulmayı başaran ve ben yalnız daha iyiyim diyen Yavuz kararından vazgeçiyor. Söz dizisine yeni katılan Genco Özak'ın canlandırdığı Kopuk lakaplı Selim Hayroviç yeni bölümde Yavuz'un yanında yer alacak.

YORUMLAR