13.01.2018 09:36
İZLE: Aşk ve Mavi 48. Yeni Bölümde Faysal ortalığı karıştıracak | Aşk ve Mavi son bölüm fragmanı izle

Aşk ve Mavi Son bölümü yılbaşı haftası nedeniyle yayınlamamıştı. Sevenleri Aşk ve Mavi'nin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediyor. İşte Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar. Aşk ve Mavi canlı izle linki de haberimizde...

Aşk ve Mavi son bölümü yılbaşı haftası nedeniyle yayınlamamıştı. Sevenleri Aşk ve Mavi'nin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediyor. Yeni bölümde Faysal ortalığı karıştırıyor!  İşte Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar. Aşk ve Mavi canlı izle linki de haberimizde...

AŞK VE MAVİ CANLI İZLE

AŞK VE MAVİ 48. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Faysal ortalığı karıştırıyor!

Refika ve Fazıl'ın 50.evlilik yıl dönümleridir. Faysal'ın şirketin çoğunluk hisselerini ele geçirmiş, Fazıl, bu durumu Refika'ya nasıl açıklayacağını düşünmektedir. Ali, her şeye rağmen ayakta kalmaya ve şirket için doğru hamleler yapmaya çalışmaktadır. Ancak Faysal, tüm bunları engelleyerek, şirketi batırmayı istemektedir. Şirkete ait tüm malları satışa çıkaran Faysal, konağı da ortağına sattığını söyler. Herkes bu ortağın kim olduğunu merak etmektedir.

AŞK VE MAVİ 48. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Aşk ve Mavi dizisinin 48. yeni bölümü 11 Ocak Perşembe günü saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak.

AŞK VE MAVİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mavi ve Ali, konaktan ayrılarak kendilerine yeni bir hayat kurmaya karar verirler. Mavi, Hasibe'yi de yanlarına alır. Refika bu duruma çok bozulsa da, Hasibe'nin Mavi ve Ali'nin yanında yaşamasına karşı koyamaz.

Faysal, Pembe'nin de yardımıyla Göreçkiler'i bitirecek planın son aşamasına gelmiştir. Ali, başlarına geleceklerden habersiz, Faysal'a bilgi uçuran kişiyi bulmaya çalışmaktadır.

YORUMLAR