09.11.2018 06:45
DİRİLİŞ Ertuğrul 5.YENİ SEZON İZLE | Diriliş Ertuğrul Son Bölüm 122. İZLE| Diriliş 123.BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul 123.Bölüm Fragman gibi aradıklarınız ve daha fazlası burada yer alıyor. Merakla beklenen gün geldi çattı. Diriliş Ertuğrul izleyicileri heyecan içerisinde Dizinin Yeni Sezon Bölümlerinin başlamasını bekliyor. Ayrıca yine 7 Kasım TRT 1 yayın akışını merak ediyorlar.İşte Diriliş 122.bölüm ile 123. bölüm fragmanı hakkında bilgi edinmek istiyorlar.İşte sizler için hazırlamış olduğumuz bu haber üzerinden konu ile ilgili detaylara erişebilirsiniz...

Diriliş Ertuğrul 123.bölüm fragmanı izle ve bu konu ile ilgili aradığınız Detaylar bu haberimizde Yer Alıyor.  Yeni Sögüt şehri ve değişen oyuncu kadrosuyla "Diriliş Ertuğrul"un yeni sezonu bugün izleyiciyle buluşacak. Dekoru, oyuncu kadrosu, dönem kıyafetleri ve senaryosuyla dikkati çeken dizinin 5. sezonunun ilk bölümü bugün saat 20.00'de TRT1 ekranlarında olacak. Tekden Film tarafından hayata geçirilen, senaryosu ve yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği dizinin geçen sezondaki tüm otağ ve dekoru da değişti, kıyafetler yeniden yorumlandı. Yeni sezon fragmanları yayınlananan "Diriliş Ertuğrul" için yaz döneminde hummalı bir çalışma yürütülerek yaklaşık 250 kişilik ekip tarafından yeni bir Söğüt şehri inşa edildi. Türkiye ve dünyada 3 milyar izleyiciye erişen ve 25 dile çevrilen dizinin 5. sezonunda oyuncu kadrosu yüzde 60 oranında değişti. Yönetmenliğini Metin Günay'ın yaptığı dizide Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Ayberk Pekcan, Kayra Şenocak, Arif Diren, Burçin Abdullah, Orçun İynemli, Emre Üçtepe, Kerem Bekişoğlu, Ali Buhara Mete, Didem Balçın'ın aralarında bulunduğu isimler rol alıyor. Gösterildiği 85 ülkede izleyicilerin beğenisini toplayan yapımın yeni platosu ve ekibe katılan oyuncularıyla yeni sezonda da ilgiyle takip edilmesi bekleniyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'U CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 

 

Yeni sezonda neler var?

Dizinin 5. sezonunda, Ertuğrul Bey'in öncülüğündeki Kayılar, yeni yurtları Söğüt'e yerleşeli on yıl olmuş, geçen bu sürede Selçuklu Devleti, Kösedağ Savaşı'nda Moğollar'a yenilmiş ve devlet Moğol tahakkümü altına girmiştir. Fakat Ertuğrul, her şeye rağmen Söğüt'ü ihya etmiş, buradaki müslim ve gayrimüslim ahalinin güvenini kazanmıştır. Diğer taraftan oğullarını da bizzat kendisi büyütüp yetiştirmiştir.

Ertuğrul'un Söğüt'teki gücü, Moğolları rahatsız eder ve Moğollar, tahakküm altına aldıkları Selçuklu vezirleri aracılığıyla Ertuğrul'un gücünü kırmak için harekete geçer.Bu zamana kadar Söğüt'te vergileri toplayan Ertuğrul iken, bundan sonra vergileri toplamakla başka bir oba vazifelendirilir ayrıca bu obaya Söğüt'te yurt verilir.

Bu obanın beyi, kızını casusluk faaliyetleri için önden Söğüt'e gönderir ve kızın yolu Osman vasıtasıyla Ertuğrul ile kesişir, Ertuğrul ile bu kız ve obası arasında büyük olaylar baş gösterir.Diğer taraftan geçen yıllar içinde, Söğüt'ün Türkler tarafından ihya edilmesini kabullenemeyen ve Söğüt'ü Ertuğrul'un elinden almak isteyen gizli bir örgüt ortaya çıkar.

Bu örgütün lideri, farklı bir kılıkta Ertuğrul Bey'in en yakınlarına kadar sızmayı başarmıştır. Adamlarını da farklı kimliklerle Söğüt'ün her tarafına yerleştirmiştir.Ertuğrul Bey’in gücünün daha fazla yükselmesini istemeyen bu örgüt, her koldan gizli faaliyetlerle Ertuğrul’a saldırmaya başlar.

Bir tarafta devletin tahakküm altında olması, bir tarafta Moğol baskıları, bir tarafta da bunları fırsat bilen gizli örgütün Söğüt’ü Türklerden almak için harekete geçmesi, Ertuğrul’u büyük bir kıskacın içine sokacaktır.

Yeni konsept ve başrol oyuncusu açıklanmıştı

Yapımcısı Mehmet Bozdağ, geçen hafta sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, dizinin gelecek yılki konseptine ilişkin açıklama yapmıştı.Dizinin "Diriliş Osman" konseptiyle devam edeceğini belirten Bozdağ, "Diriliş Ertuğrul dizisi 2019-2020 sezonunda izleyicisiyle 'Diriliş Osman' konseptiyle buluşacak." ifadesine yer vermişti.Paylaşımına oyuncu Burak Özçivit ile fotoğrafını ekleyen Bozdağ, "Uzun süredir büyük bir titizlikle yürüttüğümüz projede Osman karakterine ise Burak Özçivit hayat verecek. Bu vesileyle yol arkadaşlığımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." demişti.

7 KASIM TRT 1 YAYIN AKIŞI

07:10 İmparoteriçe Ki

08:25 Böyle Bitmesin
10:30 Misafirim Var

12:30 Pelin Çift İle İyi Fikir

14:45 1'de Bugün

14:55 Kalk Gidelim

17:30 İmparoteriçe Ki

18:55 Doğrusu Ne?

19:00 Ana Haber

20:00 Diriliş Ertuğrul

23:45 Pelin Çift İle Gündem Ötesi

02:50 Leyla İle Mecnun

SAK İZLE: SEN Anlat Karadeniz 29. Bölüm ATV İZLE!  SAK Son Bölümde Neler Olacak? SAK 30. Bölüm fragmanı yayınlandı Mı izle? SAK İZLE: Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm ATV canlı izle! SAK son bölümde neler olacak? Sak İZLE: Sen Anlat Karadeniz 29. Bölüm ATV CANLI İZLE! SAK Son Bölümde Neler olacak? SAK 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. ATV'nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde romantik anlar yaşanacak. Tahir, Nefes'e evlilik teklifi ederken izleyenler de duygu dolu anlar yaşayacak. İşte Sen Anlat Karadeniz 29. yeni bölümden duygu dolu anlar...

 

YORUMLAR