09.11.2018 08:28
ÇUKUR İZLE: ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE 41. YENİ BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE ÇUKUR SHOW TV , PUHU TV TEK PART İZLEe, YOUTUBE HD 42. Bölüm FRAGMAN İZLE )

Çukur son bölüm izle. ÇUKUR İZLE: Çukur Son Bölüm İZLE 41. Yeni Bölüm Sansürsüz SHOW TV , PUHU TV TEK PART İZLE, YOUTUBE HD 42. Bölüm FRAGMAN İZLE ) ÇUKUR son bölümde nefesler tutuldu. Yamaç harekete geçti. Yamaç, Vartolu’yla da kafa kafaya verip Karakuzular’a karşı yeni planlar yapacaktır. Çeto, Celasun’u köşeye sıkıştırdı. Cumaali yi öldürmesin’i istedi. İşler karıştı... Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında; Vartolu, Saadet'in yerini öğreniyor. Akşın, amcası Cumali'i ile yıllar sonra kavuşuyor. Peki Vartolu, ÇETO ve Masum'un esaretinden Saadet'i kurtarabilecek mi? Çukur son bölüm izleme linki haberimizde. ÇUKUR İZLE: Çukur Son Bölüm İZLE ÇUKUR 41. Yeni Bölüm Sansürsüz SHOW TV , PUHU TV TEK PART İZLE, YOUTUBE HD 42. Bölüm FRAGMAN İZLE ) başlıklı haberimizde sizlerle buluşturuyoruz.

ÇUKUR İZLE: Çukur Son Bölüm İZLE ÇUKUR 41. Yeni Bölüm Sansürsüz  SHOW TV , PUHU TV TEK PART İZLE, YOUTUBE HD 42. Bölüm FRAGMAN İZLE ) Çukur son bölümde Yamaç Mahsun'un planlarını suya düşürdü ve Çukur'u tekrar birleştirmek için harekete geçti. Ancak işler beklediği gibi gitmez. Çukur 41. Bölümünde; Aliço’nun yardımıyla Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, Vartolu’yla da kafa kafaya verip Karakuzulara karşı yeni planlar yapacaktır. Selim’in yıllardır merak ettiği soru, İdris’i geçmişe götürecektir. Baba-oğul arasındaki yüzleşmede İdris, Meliha ile ilgili itiraflarda bulunacak. İkilinin karşı karşıya geleceği an ise merakla beklenecek. Celasun, Ayşe ve Karaca, her yerde Akşın’ı ararken; başına açılan dertler Celasun’u köşeye sıkıştıracak. Sena, Karaca’nın yardım isteğini ve Akşın’la ilgili durumları Yamaç’la paylaşacak. Cumali yine Yamaç’ı dinlemeyip kendi bildiği yoldan giderken Celasun’un kendini içinde bulacağı oyun, Koçovalılar ve Karakuzular arasındaki mücadeleyi etkileyecek. ÇUKUR İZLE: Çukur Son Bölüm İZLE ÇUKUR 41. Yeni Bölüm Sansürsüz  SHOW TV , PUHU TV TEK PART İZLE, YOUTUBE HD 42. Bölüm FRAGMAN İZLE ) başlıklı haberimizde sizlerle buluşturuyoruz.

ÇUKUR İZLE: Çukur Son Bölüm İZLE ÇUKUR 41. Yeni Bölüm Sansürsüz  SHOW TV , PUHU TV TEK PART İZLE, YOUTUBE HD 42. Bölüm FRAGMAN İZLE )

ÇUKUR YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

ÇUKUR İLK SAHNE İZLE


ÇUKUR İLK SAHNE'DE YAŞANANLAR

Çukur'un 42. Bölümünden İlk Sahne Yayında! Beklenen buluşmanın gerçekleştiği sahnede Meliha’yı karşısında bulan İdris gözyaşlarına hakim olamıyor. İdris’e hesap soran Meliha’nın “Bana üç tane sıktın. İkisi deldi geçti, biri kaldı içerde. Ben 35 yıl taşıdım al biraz da sen taşı. Ben olamadım o olsun tespihinin danesi, ben duramadım o dursun yanında!” sözleri izleyenleri duygulandırıyor.

41. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI
Çukur 41. Bölümünde; Aliço’nun yardımıyla Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, Vartolu’yla da kafa kafaya verip Karakuzulara karşı yeni planlar yapacaktır. Selim’in yıllardır merak ettiği soru, İdris’i geçmişe götürecektir. Baba-oğul arasındaki yüzleşmede İdris, Meliha ile ilgili itiraflarda bulunacak. İkilinin karşı karşıya geleceği an ise merakla beklenecek. Celasun, Ayşe ve Karaca, her yerde Akşın’ı ararken; başına açılan dertler Celasun’u köşeye sıkıştıracak. Sena, Karaca’nın yardım isteğini ve Akşın’la ilgili durumları Yamaç’la paylaşacak. Cumali yine Yamaç’ı dinlemeyip kendi bildiği yoldan giderken Celasun’un kendini içinde bulacağı oyun, Koçovalılar ve Karakuzular arasındaki mücadeleyi etkileyecek.  

ERSOY YAMAÇ'A İŞİ HALLEDİYOR GİBİ GÖZÜKÜCEK AMA...
Karakuzuların dolapçısı Ersoy, Yamaç'ın azmettirdiği kimyageri takip eder şüphelenip öldürür. Çeto'yu arayarak kimyagerin mal çaldığını ve onu vurduğunu söyler. 

İDRİS, EMMİ VE SELİM’DEN MEYDAN DAYAĞI

Emmi ve İdris, Muhsin’in adamlarının öğretmenin evini boşalttığını görür ve harekete geçer. Eski günlerini hatırlayacan İdris, Emmi ve Selim, Muhsin ve adamlarına saldırırarak meydan dayağı çeker perişan hale getirir.

MEKE SENA’YA GÖR BAK ÇUKUR'U NE HALE GETİRDİNİZ DİYEREK LAF ATAR
Sena Çukur’a Karaca’nın yanına giderek Akşın'a yardımcı olmak ister. Yolda karşılaştığı Meke, Sena’ya Çukur'u ne hale getirdiklerini nelere sebep olduklarının hesabını sorar. 

Sena Karacaya giderek Akşın'ın durumnu gözleriyle görür ve Yamaç'ı arayarak onu yardımcı olmasını söyler tabi, istediği tepkiyi Yamaç'tan alamayınca Akşın'ı kolundan turarak soluğu Yamaç'ın yanında alır. Ailenin sana ihtiyacı var” der.
... VE ÇUKUR'DA OPERASYON BAŞLIYOR
Çukur 41. yeni bölümde; Cumali ve Celasun birlikte operasyona çıkıyor. Cumali Celasun'a "Sen uçmayı bilir misin damat" sözleriyle adrenali üst seviyeye çıkacağı gözüküyor. Mekanın iyi korunduğunu söyleyen Vartolu'ya Yamaç "sıkıntı yok, zaten biz oraya yerden girmeyeceğiz" karşılığını veriyor. Tabi Çukur'un yıllarca kaldığı eve nereden gireceğini nerede gizli geçitlerin olduğunu çok iyi biliyorlardı. 

ÇUKUR YENİ FRAGMAN İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!


ÇUKUR 40. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Vartolu’nun Yamaç’ı dinlemeyerek harekete geçip yakalanması Yamaç’ı deliye döndürecek. Artık sadece Cumali’yi değil, Vartolu’yu da kurtarmak zorunda kalacak. Metin ve Kemal’i yanına alarak harekete geçen Yamaç’ın gözü hiçbir şey görmeyecek. Çeto’yu kurtarmak için plan yapan Mahsun, hiç beklemediği anda Yamaç’ı karşısında görecek. Büyük bir mücadelenin yaşanacağı bölümde Karaca, Sena’dan yardım isteyecek. Babasının çevresinden ayrılmayan Selim’in İdris ile karşılaşması ise ekran başındakilere duygu yüklü anlar yaşattı.


YAMAÇ REŞİT’E OYNANAN OYUNU ANLATIYOR

Cumali ve Çeto nasıl bu duruma düştüklerini bir türlü anlayamaz. Yamaç, Reşit Fazullah’ın villasına operasyon yapar. Reşit’i odasında sıkıştıran Yamaç, oynanan oyunu Reşit’e açıklar. Ona Mahsun’un Kadı’nın oğlunu nasıl kaçırdığını ve suçu nasıl Reşit’e atmaya çalıştığını anlatır.


YÜZLEŞME: SELİM'DEN İDRİS BABA'YA “BENDEN NE İSTEDİN”

Selim ise geçmişte ailesine yaptığı ihanetin bedelini fazlasıyla ödeyerek pişmanlığı hat safhasına kadar yaşadı. Selim babasının evinin önündedir yine. Sena evden ayrılırken İdris onu görür. Sena evden çıkar çıkmaz Selim peşine takılır. Sena arkasından gelen Selim’e; “Ben sana ne yaptım. Ne istedin benden. Bir tek sen misin tek sevilmeyen. Kardeşiz biz seninle. Senin Yamaçla olduğundan daha kardeşiz” diyerek bütün olanların sorumlusunun o olduğunu söyler. Selim perişandır. Sena onu Emmi ile beraber kaldıkları eve getirir.

Çukur izle, Çukur son bölüm canlı izle | Çukur 41. bölüm Sansürsüz, Show, Puhu TV tek part izle Youtube FULL HD 42. Bölüm fragmanı izle)

YORUMLAR